BOSCH SGS43F02EU

BOSCH SGS43F02EU

19.999,00 ден.   Спореди

BOSCH SGS43F02EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Заштита од прелевање вода, Брановидна прскалка, 52 децибели, Енергетска класа А, Димензии 84.5x60x57....

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 19.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGS43F02EU, Машина за миење садови, 60цм, Бела боја, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Заштита од прелевање вода, Брановидна прскалка, 52 децибели, Енергетска класа А, Димензии 84.5x60x57.3 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи