BOSCH SGI43E75EU

BOSCH SGI43E75EU

20.499,00 ден.   Спореди

BOSCH SGI43E75EU, Машина за миење садови полувградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, Инокс, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua S...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 20.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH SGI43E75EU, Машина за миење садови полувградна со 10 годишна гаранција против корозија во внатрешниот дел, 60цм, Инокс, 12 комплети, 4 програми, 3 температури, Eco silence ИНВЕРТЕР МОТОР, Aqua Stop Заштита од прелевање вода со доживотна гаранција, Техника на наизменично испирање, брановидна прскалка, 49 децибели, Енергетска класа А, Димензии 60x81.5-87.5x57.3 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи