BOSCH PPW3320

BOSCH PPW3320

3.399,00 ден.   Спореди

BOSCH PPW3320, Вага за мерење на телесна тежина, сина боја, точност на вагата 100gr, до 180kg, стаклена површина за мерење,контрола на телесни масти, контрола на вкупната вода во телото, приказ на инд...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PPW3320, Вага за мерење на телесна тежина, сина боја, точност на вагата 100gr, до 180kg, стаклена површина за мерење,контрола на телесни масти, контрола на вкупната вода во телото, приказ на индекс на телесна маса BMI, 10 мемории

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи