BOSCH PPW3301

BOSCH PPW3301

2.199,00 ден.   Спореди

BOSCH PPW3301, Вага за мерење на телесна тежина, бела боја со шара, точност на вагата 100gr, до 180kg, стаклена површина за мерење, 4 сензори за мерење, автоматско исклучување, ултра тенка


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PPW3301, Вага за мерење на телесна тежина, бела боја со шара, точност на вагата 100gr, до 180kg, стаклена површина за мерење, 4 сензори за мерење, автоматско исклучување, ултра тенка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи