BOSCH PMS1200

BOSCH PMS1200

2.399,00 ден.   Спореди

BOSCH PMS1200, Mасажер, freelax heater серија, Бела боја, масажа со вибрации, нагодлива рачка, вртлива глава за масирање, 5 различни површини за масирање, степени за нежно и силно масирање, греење со ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PMS1200, Mасажер, freelax heater серија, Бела боја, масажа со вибрации, нагодлива рачка, вртлива глава за масирање, 5 различни површини за масирање, степени за нежно и силно масирање, греење со контролна ламбичка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи