BOSCH PMF2232

BOSCH PMF2232

3.999,00 ден.   Спореди

BOSCH PMF2232, Mасажер, Масажер за нозе, Бело/Сина боја, масажа со вибрации, опција за меури, одржување топлина функција, Моторизиран педикир центар со3 додатоци: топка за масирање, четка за масирање ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PMF2232, Mасажер, Масажер за нозе, Бело/Сина боја, масажа со вибрации, опција за меури, одржување топлина функција, Моторизиран педикир центар со3 додатоци: топка за масирање, четка за масирање и камчиња, 65W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи