BOSCH PKF659V14E

BOSCH PKF659V14E

18.999,00 ден.   Спореди

BOSCH PKF659V14E, Вградна стаклокерамичка плотна, Бела боја, без рамка, Механички команди, 5 зони на готвење (1 дупла), 9 нивоа на моќност, 6600W, Димензии: 5.2 x 59 x 52 цм


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 18.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PKF659V14E, Вградна стаклокерамичка плотна, Бела боја, без рамка, Механички команди, 5 зони на готвење (1 дупла), 9 нивоа на моќност, 6600W, Димензии: 5.2 x 59 x 52 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи