BOSCH PHS3651

BOSCH PHS3651

1.299,00 ден.   Спореди

BOSCH PHS3651, Пегла за коса, Brilliant care businessсерија, црвена боја, 17W, керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување, плочи со заоблени рабови за кадрици, температура до 18...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.299,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHS3651, Пегла за коса, Brilliant care businessсерија, црвена боја, 17W, керамички анодизирани плочки за екстра нежно и трајно исправување, плочи со заоблени рабови за кадрици, температура до 185 степени

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи