BOSCH PHS2101

BOSCH PHS2101

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH PHS2101, Пегла за коса , Starshine series, црна/лила боја со fancy апликации, 31W, керамички анодизирани грејни плочки за пеглање на косата без оштетување и подолготрајност, температура до 200 с...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHS2101, Пегла за коса , Starshine series, црна/лила боја со fancy апликации, 31W, керамички анодизирани грејни плочки за пеглање на косата без оштетување и подолготрајност, температура до 200 степени, брзо загревање 45 секунди, 1.8м кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи