BOSCH PHD6160

BOSCH PHD6160

2.299,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD6160, Фен за коса со пегла, Waveless serija, виолетова боја, 1200W, Tрајна јонизација со лед приказ kоја го намалува статичкиот електрицитет, Дифузер за нежно сушење и обликување на фризурата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.299,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD6160, Фен за коса со пегла, Waveless serija, виолетова боја, 1200W, Tрајна јонизација со лед приказ kоја го намалува статичкиот електрицитет, Дифузер за нежно сушење и обликување на фризурата, Cool копче за фиксирање на фризурата, четка од природни влакна за нежно мазење и обликување на фризурата

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи