BOSCH PHD5712

BOSCH PHD5712

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD5712, Фен за коса, Glamour red care серија, црвена боја , 2000W, 3 степени на температура, 2 степени за сушење, дифузер, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна фризур...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 3 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD5712, Фен за коса, Glamour red care серија, црвена боја , 2000W, 3 степени на температура, 2 степени за сушење, дифузер, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна фризура, лесно чистење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи