BOSCH PHD3304

BOSCH PHD3304

1.399,00 ден.   Спореди

BOSCH PHD3304, Фен за коса , Purple passion серија,розева боја, 1600W, 2степени на темература, 2 степени на јачина на сушење, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHD3304, Фен за коса , Purple passion серија,розева боја, 1600W, 2степени на темература, 2 степени на јачина на сушење, копче за ладење и фиксирање на фризурата, продолжеток за ладна

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи