BOSCH PHC9690

BOSCH PHC9690

3.999,00 ден.   Спореди

BOSCH PHC9690, Фигаро за коса, Pro salon G curler серија, црна боја, ЛЦД Дисплеј, 52W, керамички плочки, анти статички ефект,температута до 200 степени, брзо загревање за 50 секунди, сигурносно исклуч...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHC9690, Фигаро за коса, Pro salon G curler серија, црна боја, ЛЦД Дисплеј, 52W, керамички плочки, анти статички ефект,температута до 200 степени, брзо загревање за 50 секунди, сигурносно исклучување по 45 минути, 3 метри кабел

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи