BOSCH PHC9590

BOSCH PHC9590

3.899,00 ден.   Спореди

BOSCH PHC9590, Фигаро за коса , Pro salon S waver серија, розева боја, 52W,керамички плочки, анти статички ефект, температура до 200 степени, брзо загревање 50 степени, сигурносно исклучување по 45 ми...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHC9590, Фигаро за коса , Pro salon S waver серија, розева боја, 52W,керамички плочки, анти статички ефект, температура до 200 степени, брзо загревање 50 степени, сигурносно исклучување по 45 минути

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи