BOSCH  PHA2302

BOSCH PHA2302

2.199,00 ден.   Спореди

BOSCH PHA2302, Четка за обликување на косата, Glamour red care серија, црвена боја, 700W, 3 нивоа на температура,копче за ладење и фиксирање на фризурата, кружна четка со природни влакна и керамичко ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHA2302, Четка за обликување на косата, Glamour red care серија, црвена боја, 700W, 3 нивоа на температура,копче за ладење и фиксирање на фризурата, кружна четка со природни влакна и керамичко премачкување , кружна четка со керамичко премачкување и влакна на извлекување

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи