BOSCH PHA2204

BOSCH PHA2204

2.199,00 ден.   Спореди

BOSCH PHA2204, Четка за обикување на косата 4, Purple passion серија, виолетова боја, 600W, 2 нивоа на температура, копче за ладење и фиксирање на фризурата, кружна четка со мешани влакна, голема возд...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHA2204, Четка за обикување на косата 4, Purple passion серија, виолетова боја, 600W, 2 нивоа на температура, копче за ладење и фиксирање на фризурата, кружна четка со мешани влакна, голема воздушна кружна четка за волумен

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи