BOSCH PHA2112

BOSCH PHA2112

1.699,00 ден.   Спореди

BOSCH PHA2112, Четка за обикување на косата, темно сива боја, 500W, 2 нивоа на температура, кружна четка со природни влакна, голема воздушна кружна четка за волумен, заштита од прегревање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.699,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH PHA2112, Четка за обикување на косата, темно сива боја, 500W, 2 нивоа на температура, кружна четка со природни влакна, голема воздушна кружна четка за волумен, заштита од прегревање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи