BOSCH MSM66020

BOSCH MSM66020

2.399,00 ден.   Спореди

BOSCH MSM66020, Стапчест миксер со сецко и сад за мерење , Бело/Сива боја, 600W, супер тивок и со ниски вибрации, Турбо копче, нога за матење од специјална пластика отпорна на високи температури, Нов...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MSM66020, Стапчест миксер со сецко и сад за мерење , Бело/Сива боја, 600W, супер тивок и со ниски вибрации, Турбо копче, нога за матење од специјална пластика отпорна на високи температури, Нов нож со 4 оштрици, со отрсранлив нож и капак

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи