BOSCH MSM6150

BOSCH MSM6150

1.599,00 ден.   Спореди

BOSCH MSM6150, Стапчест миксер со сад за мерење,Црно Бела боја, 500W,Турбо копче, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, со отрсранлив нож и капак


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.599,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MSM6150, Стапчест миксер со сад за мерење,Црно Бела боја, 500W,Турбо копче, нога за матење од не рѓосувачки челик, нож со 4 оштрици, со отрсранлив нож и капак

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи