BOSCH MMR1501

BOSCH MMR1501

2.190,00 ден.   Спореди

BOSCH MMR1501, мини сецко, бело зелена боја, 550W, моментално вклучување, 1500ml стаклен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.190,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MMR1501, мини сецко, бело зелена боја, 550W, моментално вклучување, 1500ml стаклен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи