BOSCH MMR08R2

BOSCH MMR08R2

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH MMR08R2, мини сецко, црвена боја, 400W, моментално вклучување, 800ml стаклен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож, погоден за сецкање, мелење и пасирање, додаток за правење шлаг


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MMR08R2, мини сецко, црвена боја, 400W, моментално вклучување, 800ml стаклен сад, универзален нерѓосувачки челичен нож, погоден за сецкање, мелење и пасирање, додаток за правење шлаг

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи