BOSCH MFQ36460S

BOSCH MFQ36460S

3.399,00 ден.   Спореди

BOSCH MFQ36460S, Рачен миксер, Бело/Сива боја, 450W,подножје со ротирачки сад, Нова технологија на моторот - подолготраен и тивок, 5 брзини, турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање, приклучок...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.399,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MFQ36460S, Рачен миксер, Бело/Сива боја, 450W,подножје со ротирачки сад, Нова технологија на моторот - подолготраен и тивок, 5 брзини, турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање, приклучок за нога за матење од стапчест миксер, Ерго рачка

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи