BOSCH MFQ3560S

BOSCH MFQ3560S

2.999,00 ден.   Спореди

BOSCH MFQ3560S, Рачен миксер, Бела боја, 450W,подножје со ротирачки сад, 5 брзини, турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање, приклучок за нога за матење од стапчест миксер


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MFQ3560S, Рачен миксер, Бела боја, 450W,подножје со ротирачки сад, 5 брзини, турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање, приклучок за нога за матење од стапчест миксер

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи