BOSCH  MFQ3540S

BOSCH MFQ3540S

2.099,00 ден.   Спореди

BOSCH MFQ3540S, Рачен миксер, 4 во 1, Бела боја, 450W, стандардни мешалки за матење + мешалки за брашно, стапчест миксер додаток, сад за мерење и пасирање, 5 брзини, турбо копче


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.099,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MFQ3540S, Рачен миксер, 4 во 1, Бела боја, 450W, стандардни мешалки за матење + мешалки за брашно, стапчест миксер додаток, сад за мерење и пасирање, 5 брзини, турбо копче

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи