BOSCH MFQ3030S

BOSCH MFQ3030S

1.899,00 ден.   Спореди

BOSCH MFQ3030S, Рачен миксер, Бела боја, 350W, 4 брзини турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 1.899,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MFQ3030S, Рачен миксер, Бела боја, 350W, 4 брзини турбо копче, 2 метлички за матење + 2 за мешање

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи