BOSCH MES3000

BOSCH MES3000

7.999,00 ден.   Спореди

BOSCH MES3000, Соковник, Инокс, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, активен мотор менаџмент, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, голем отвор за овошје


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 7.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MES3000, Соковник, Инокс, 700W, 2работни степени за меко и тврдо овошје, активен мотор менаџмент, микро филтер цедалка од нерѓосувачки челик, голем отвор за овошје

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи