BOSCH MCM4006

BOSCH MCM4006

4.499,00 ден.   Спореди

BOSCH MCM4006, Kујнски робот, Бела боја, 700W, 2 брзини, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно, за најмногу 1kg тесто, повеќе наменски нож и плоча за матење, пластичен...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MCM4006, Kујнски робот, Бела боја, 700W, 2 брзини, систем за заклучување, пластичен сад за мешање за најмногу 500g брашно, за најмногу 1kg тесто, повеќе наменски нож и плоча за матење, пластичен продолжеток за мешање, плоча за сецкање, плоча за сечење, плоча за стругање, плоча за помфрит, вградена фиока за прибор

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи