BOSCH MAS9101N

BOSCH MAS9101N

9.999,00 ден.   Спореди

BOSCH MAS9101N, Апарат за нарежување, метален, металик сребрена боја, 140W, моментално вклучување, сигурносен прекинувач, нож нерѓосувачки челик, целосно покриен нож, прецизно нагодување на широчината...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 9.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MAS9101N, Апарат за нарежување, метален, металик сребрена боја, 140W, моментално вклучување, сигурносен прекинувач, нож нерѓосувачки челик, целосно покриен нож, прецизно нагодување на широчината на сечење, заштита за палецот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи