BOSCH  MAS4601N

BOSCH MAS4601N

3.199,00 ден.   Спореди

BOSCH MAS4601N, Апарат за нарежување, Бела боја, 100W, моментално вклучување, сигурносен прекинувач, нож од нерѓосувачки челик, до 17mm дебелина на сечење, заштита за палецот


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 3.199,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MAS4601N, Апарат за нарежување, Бела боја, 100W, моментално вклучување, сигурносен прекинувач, нож од нерѓосувачки челик, до 17mm дебелина на сечење, заштита за палецот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи