BOSCH  MAS4201N

BOSCH MAS4201N

2.399,00 ден.   Спореди

BOSCH MAS4201N, Aпарат за нарежување, Бела боја, 110W, моментално и трајно вклучување со сигурносно исклучување, електронско регулирање на брзината на вртежи, нож од нерѓосувачки челик, до 17mm дебели...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 2.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH MAS4201N, Aпарат за нарежување, Бела боја, 110W, моментално и трајно вклучување со сигурносно исклучување, електронско регулирање на брзината на вртежи, нож од нерѓосувачки челик, до 17mm дебелина на сечење, заштита за палецот

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи