BOSCH  KIV38X20

BOSCH KIV38X20

34.999,00 ден.   Спореди

BOSCH KIV38X20, Вграден фрижидер со долна комора, 277л, 217л фрижидерски дел, 60л замрзнувач, Автоматско одмрзнување на комората, Полица за шишиња, 5 полици од сигурносно стакло од кои 4 се прилагодли...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH KIV38X20, Вграден фрижидер со долна комора, 277л, 217л фрижидерски дел, 60л замрзнувач, Автоматско одмрзнување на комората, Полица за шишиња, 5 полици од сигурносно стакло од кои 4 се прилагодливи по висина, 3 транспарентни полици во комората, Календар за замрзната храна, Бучавост 40дб, Замрзнување 3кг/24ч, 13 часа независен мод на работа во случај на немање струја, Енергетска класа А+, 177x54x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи