BOSCH  KIV38A51

BOSCH KIV38A51

41.999,00 ден.   Спореди

BOSCH KIV38A51, Вграден фрижидер со долна комора, 281л, 222л фрижидерски дел, 59л замрзнувач, Super freezing, Електронско управување на температурата со ЛЕД приказ, Автоматско одмрзнување на комората,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 41.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH KIV38A51, Вграден фрижидер со долна комора, 281л, 222л фрижидерски дел, 59л замрзнувач, Super freezing, Електронско управување на температурата со ЛЕД приказ, Автоматско одмрзнување на комората, Транспарентен дел за овошје, 5 полици од сигурносно стакло од кои 4 се прилагодливи по висина, 3 транспарентни полици во комората, Календар за замрзната храна, Метални апликации во внатрешниот дел, Бучавост 40дб, Замрзнување 6кг/24ч, 22часа независен мод на работа во случај на немање струја, Енергетска класа А+, 177x56.2x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи