BOSCH HMT84M651

25.999,00 ден.   Спореди

За вградување во кујна во висок ормар
Сила 900W
Ауто пилот 7
5 нивоа на сила (900, 600, 360, 180 ,90 W)
Inverter – заштеда на време и енергија
Автоматски програм (3 прогр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


За вградување во кујна во висок ормар
Сила 900W
Ауто пилот 7
5 нивоа на сила (900, 600, 360, 180 ,90 W)
Inverter – заштеда на време и енергија
Автоматски програм (3 програми за печење, 4 за одледување ,внес на тежина)
Мемориска функција 1
Електронски сат за програмирање
Запремнина на рерната:25 л, дијаметар на тањирот 31,5см
Лесен начин на управување
Стаклена врата
Вратата се отвара на лево
Дигитален дисплеј
1х оквир за вградување
Приклучна сила: 1,45 kW
Димензии:ш/д 280/513/405 mm
Димензии за вградување ш/д: 380 / 560/550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи