BOSCH HBN231E1L

BOSCH HBN231E1L

16.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBN231E1L, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 програми, Мултифункциска рерна 67 литри, Дигитален Тајмер, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBN231E1L, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 програми, Мултифункциска рерна 67 литри, Дигитален Тајмер, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Вентилатор, Заштита за деца, Двојно стакло, 2800W, Енергетска класа А-10%, 60x60x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи