BOSCH HBN211E4

BOSCH HBN211E4

13.990,00 ден.   Спореди

Внатрешноста е обложена со гранит емајл 4 Функции : скара со голема површина, скара со вентилатор, горе доле греење, кружење на воздухот Внатрешноста е обложена еколошки чиста облога Аналоген програмс...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 13.990,00 ден.

пред 3 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Внатрешноста е обложена со гранит емајл 4 Функции : скара со голема површина, скара со вентилатор, горе доле греење, кружење на воздухот Внатрешноста е обложена еколошки чиста облога Аналоген програмски сат (аларм) Внатрешноста на печката е осветлена Потполно стаклена внатрешна врата Отварање: класично 1х емајлиран лим за печење 1х решетка Запремнина на рерната XXL: 66 л Приклучна снага: 2,8 KW Димензии:в/ш/д: 59,5/59,5/54,8 cm Димензии за вградување: 56/57,5/55 cm Енергетска класа A

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи


Најпопуларни производи