BOSCH HBD343I21A

BOSCH HBD343I21A

43.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBD343I21A, Бети 2 (КОМПЛЕТ) - PIF645R14E Вградна стаклокерамичка плотна ИНДУКЦИСКА, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди Super quattro, 5 зони на готвење (1 дупла) од кои 2 се ИНДУКЦИСКИ ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 43.999,00 ден.

пред 4 години




Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBD343I21A, Бети 2 (КОМПЛЕТ) - PIF645R14E Вградна стаклокерамичка плотна ИНДУКЦИСКА, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди Super quattro, 5 зони на готвење (1 дупла) од кои 2 се ИНДУКЦИСКИ грејни зони , 17 нивоа на моќност, индикатор за топлина, заштита за деца, 6800W, Димензии 5.7 x 57.5 x 50.5 цм, HBA43T350 - Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 програми, Мултифункциска рерна 62 литри, Дигитален Тајмер, Самочистечки странични ѕидови и заден ѕид, Телексопски водилки на 3 нивоа, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Вентилатор, Заштита за деца, Двојно стакло, 3580W, Енергетска класа А, 60x60x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка




Сродни производи