BOSCH HBD252R20A

BOSCH HBD252R20A

33.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBD252R20A, Бојан 2 (КОМПЛЕТ) - PKE645E14 Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди, 4 зони на готвење, 17 нивоа на моќност, индикатор за топлина, заштита за деца...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 33.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBD252R20A, Бојан 2 (КОМПЛЕТ) - PKE645E14 Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди, 4 зони на готвење, 17 нивоа на моќност, индикатор за топлина, заштита за деца, 6600W, Димензии 5.1 x 57 x 51 цм, HBN532E0 - Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - вртелешки, 5 програми, XXL Мултифункциска 3Д рерна 67 литри со ѕидови гранит емајл за најлесно чистење, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Електронски Тајмер, Телескопски водилки, Вентилатор, Двојно стакло, 3600W, Енергетска класа А-20%, Димензии 60x56x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи