BOSCH HBD220R20A

BOSCH HBD220R20A

27.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBD220R20A, Биба 3 (КОМПЛЕТ) - PKF645V14E Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Механички команди, 5 зони на готвење (1 дупла), 9 нивоа на моќност, индикатор за топлина, 6600W,...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 27.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBD220R20A, Биба 3 (КОМПЛЕТ) - PKF645V14E Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Механички команди, 5 зони на готвење (1 дупла), 9 нивоа на моќност, индикатор за топлина, 6600W, Димензии 5.2 x 57 x 51 цм, HBN211E0 - Вградна фурна, Инокс, Механички команди - вртелешки, 4 програми, XXL Мултифункциска рерна 67 литри, Тајмер, Вентилатор, Двојно стакло, 2800W, Енергетска класа А-10%, Димензии 60x60x55 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи