BOSCH HBA43T350

BOSCH HBA43T350

25.999,00 ден.   Спореди

Изработена е од еколошки чиста материјали 7 начини на греење Облоги од Eco clean за самочистење на надворешните и страничните зидови Внатрешноста е обложена со гранит емајл , 53 л Автоматско брзо загр...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 25.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Изработена е од еколошки чиста материјали 7 начини на греење Облоги од Eco clean за самочистење на надворешните и страничните зидови Внатрешноста е обложена со гранит емајл , 53 л Автоматско брзо загревање Електронски програмски сат Внатрешноста на печката е осветлена Потполно стаклена внатрешна врата Заклучување за заштита од деца Дугмиња кои се вовлекуваат Вентилатор за ладење Потполно стаклена врата Отварање: класично Телескопски водилки на узвлекување на 3 начини Приклучен кабел 0,95 м 1х емајлиран лим за печење 1х решетка Приклучна сила: 3.58 kW Димензии:в/ш/д: 595 /595 / 515 mm Димензии за вградување:в/ш/д: 575-595 / 560/ 550 mm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи