BOSCH  HBA42S350E

BOSCH HBA42S350E

43.999,00 ден.   Спореди

BOSCH HBA42S350E, Бранко 2 (КОМПЛЕТ) - PKN645E14 Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди, 6 зони на готвење (1 дупла и 1 овална), 17 нивоа на моќност, Тајмер, Индика...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 43.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH HBA42S350E, Бранко 2 (КОМПЛЕТ) - PKN645E14 Вградна стаклокерамичка плотна, Црна боја, Инокс рамка, Сензорски команди, 6 зони на готвење (1 дупла и 1 овална), 17 нивоа на моќност, Тајмер, Индикатор за топлина, Заштита за деца, 7200W, Димензии: 5.1 x 57.5 x 50.5 цм, HBA42S350E - Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 програми, Мултифункциска рерна 62 литри со ѕидови гранит емајл за најлесно чистење, Телескопски водилки, Отстранлив горен греач, Дигитален Тајмер, Потполно рамно стакло на внатрешниот дел на вратата за лесно чистење, Автоматско самочистење со облоги Eco clean кои се наоѓаат на ѕидовите, Секогаш ладна врата (температура до максимум 40 степени), Вентилатор, Заштита за деца, Двојно стакло, 3580W, Енергетска класа А, 60x60x52 цм

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи