BOSCH BSN2010

BOSCH BSN2010

4.399,00 ден.   Спореди

BOSCH BSN2010 Правосмукалка, Црвено сива боја, 2000W, Air Clean II Филтер, 3 литри MegaFilt SuperTEX вреќичка со хигиенско затворање, електронска регулација на моќноста, Ерго рачка, Метални телескопск...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 4.399,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BSN2010 Правосмукалка, Црвено сива боја, 2000W, Air Clean II Филтер, 3 литри MegaFilt SuperTEX вреќичка со хигиенско затворање, електронска регулација на моќноста, Ерго рачка, Метални телескопски цевки, Приказ на преполнетост на вреќичката, 8м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи