BOSCH BSGL5PRO1

BOSCH BSGL5PRO1

15.499,00 ден.   Спореди

BOSCH BSGL5PRO1, Правосмукалка, HomeProfessional, Титаниум, 1800W, Долготраен компресор мотор, ХЕПА филтер погоден за лица со алергии, АirFlow control систем за ефикасен проток на воздухот, АirSafe хе...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 15.499,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BSGL5PRO1, Правосмукалка, HomeProfessional, Титаниум, 1800W, Долготраен компресор мотор, ХЕПА филтер погоден за лица со алергии, АirFlow control систем за ефикасен проток на воздухот, АirSafe херметички затворено куќиште за подобро движење на воздухот и поефикасна филтрација, Метални телескопски цевки, 4.5 литри MegaAir SuperTEX вреќичка со хигиенско затворање, индикатор за прав, електронска регулација на моќноста, Air Bumper странична заштита, Преклопна четка со тркалца, четка за паркет, Flexxogrip рачка која апсорбира удари, 15м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи