BOSCH BSGL32500

BOSCH BSGL32500

5.199,00 ден.   Спореди

BOSCH BSGL32500, Правосмукалка, Црвена боја, 2500W, Air clean II ХЕПА Филтер прилагоден за лица со алергии, 4л врекичка, 10м радиус на движење


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 5.199,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BSGL32500, Правосмукалка, Црвена боја, 2500W, Air clean II ХЕПА Филтер прилагоден за лица со алергии, 4л врекичка, 10м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи