BOSCH BGL452100

BOSCH BGL452100

8.999,00 ден.   Спореди

BOSCH BGL452100, Правосмукалка, Црна боја, 2100W, Air clean ХЕПА II филтер погоден за лица со алергии , 5Л врекичка, silence sound 70 децибели, MegaAir SuperTex вреќичка, eлектронска регулација на м...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.999,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BGL452100, Правосмукалка, Црна боја, 2100W, Air clean ХЕПА II филтер погоден за лица со алергии , 5Л врекичка, silence sound 70 децибели, MegaAir SuperTex вреќичка, eлектронска регулација на моќноста, ерго држач, air flow control, приказ за преполнетост на вреќичката, 7м радиус на движење

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи