BOSCH BBHMOVE1

BOSCH BBHMOVE1

8.499,00 ден.   Спореди

BOSCH BBHMOVE1, Рачна правосмукалка и правосмукалка на батерии, Бела боја, 2 во 1 систем, 14.4V, 300мл зафатнина на садот за прашина што се мие, полнење NIMF батерија


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 8.499,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH BBHMOVE1, Рачна правосмукалка и правосмукалка на батерии, Бела боја, 2 во 1 систем, 14.4V, 300мл зафатнина на садот за прашина што се мие, полнење NIMF батерија

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи