BOMANN SMS 349

BOMANN SMS 349

1.820,00 ден.   Спореди

3 во 1 - паличен миксер сет Миксер од не'рѓосувачки челик, повеќе наменско сецко и жица за матење 0,5л Моќен 200-вати мотор 2 брзини Отстранлива метална жица за матење Ергономски дизајнирана и гумизир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Римеко http://www.rimeko.com.mk   Детали 1.820,00 ден.

пред 2 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


3 во 1 - паличен миксер сет Миксер од не'рѓосувачки челик, повеќе наменско сецко и жица за матење 0,5л Моќен 200-вати мотор 2 брзини Отстранлива метална жица за матење Ергономски дизајнирана и гумизирана рачка за лесно ракување Држач за металната жица и блендерот од нерѓосувачки челик Кукица за закачување Напојување: 230 V, 50 Hz Волтажа: 200 W

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка