BOCSH KGV39VL30S

BOCSH KGV39VL30S

34.999,00 ден.   Спореди

BOSCH KGV39VL30S, Самостоен комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Low Frost, Енергетска класа А++, Употреблив волумен 344 L, Простор за ладење 250л, простор за замрзнување 94л,Автоматско одмрзнув...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 34.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOSCH KGV39VL30S, Самостоен комбиниран фрижидер со долна комора, INOX, Low Frost, Енергетска класа А++, Употреблив волумен 344 L, Простор за ладење 250л, простор за замрзнување 94л,Автоматско одмрзнување на ладилникот,Електрична регулација на температура со LED индикатор, Бр.на површини од сигурнусно стакло 4, од тоа 3 на извлекување, Кутија со нагодување на лажниста и со тркалца, Бр. на фиоки за замрзнување 3, од тоа 1 голема кутија,Димензии(ВxШxД): 201 x 60 x 65 cm

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка