BOCSH KGN36S55

BOCSH KGN36S55

71.999,00 ден.   Спореди

BOCSH KGN36S55, Самостоен комбиниран фрижидер со долна комора, Црвено сребрена боја, NO FROST, Стаклена врата црвена, Страни сребрени, Ладилник 223л, замрзнувач 66л, Бр. На површини за редење 3, од то...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 71.999,00 ден.

пред 3 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


BOCSH KGN36S55, Самостоен комбиниран фрижидер со долна комора, Црвено сребрена боја, NO FROST, Стаклена врата црвена, Страни сребрени, Ладилник 223л, замрзнувач 66л, Бр. На површини за редење 3, од тоа од сигурносно стакло и се нагодуваат по височина 2, преграда за свежа зона, Хидро свежа фиока со телескопско извлекување и брановидно дно, бр. на фиоки за замрзнување 3

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка