Bluetooth Headset with FM/MP3 player Trevi DJ 1300 BTR  White

Bluetooth Headset with FM/MP3 player Trevi DJ 1300 BTR White

1.880,00 ден.   Спореди

• Stereo HiFi headphones Bluetooth connection
• FM Radio scan
• Mp3 files playback from Micro SD card up to 32 Gb
• Smartphones compatible, Bluetooth V2.1
• Mini microphone built i...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Анхоч http://www.anhoch.com   Детали 1.880,00 ден.

пред една година
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


• Stereo HiFi headphones Bluetooth connection
• FM Radio scan
• Mp3 files playback from Micro SD card up to 32 Gb
• Smartphones compatible, Bluetooth V2.1
• Mini microphone built in on cable for telephone conversation
• LED function indicator
• Foldable arch
• Handsfree button
• Skype compatible
• Aux-in esternal device connection
• Power supply: rechargeable lithium battery through USB connection
• Weight: 165 gr

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка