Blomberg GSN9220 2,2 KW ,Bela Masima za sadovi

Blomberg GSN9220 2,2 KW ,Bela Masima za sadovi

16.448,00 ден.   Спореди

Blomberg GSN9220 2,2 KW ,Bela Masima za sadovi, Energetska klasa AAA , V/S/D 85x45x57 cm, 5 Programi ,Bucnost 54 db, Potrosuvacka na voda 13L, 1,1KWh, Kondenzatorska , Mehanicki programator, Tri temp...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Сет http://www.set.com.mk   Детали 16.448,00 ден.

пред 4 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Blomberg GSN9220 2,2 KW ,Bela Masima za sadovi, Energetska klasa AAA , V/S/D 85x45x57 cm, 5 Programi ,Bucnost 54 db, Potrosuvacka na voda 13L, 1,1KWh, Kondenzatorska , Mehanicki programator, Tri temperaturni nivoa 30c,65c I 85c

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка